Pas këngës së Fifit, reagon Beatrix Ramosaj - Gazeta Express
string(42) "pas-kenges-se-fifit-reagon-beatrix-ramosaj"

Pas këngës së Fifit, reagon Beatrix Ramosaj

Yjet

Gazeta Express

01/11/2022 23:08

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka qenë njëra prej këngëtarëve të para që ka reaguar pas premierës së këngës “Vëmendje” të Fifit

Këngëtarja kosovare lansoi këngën “Vëmendje”, e cila është një lloj proteste e këngëtares ndaj shkrimeve në media dhe në BBAV 1 të Shqipërisë si një “drama quieen” dhe së “edhe alivanosja” e saj ishte bërë për shkaqe të vëmendjes.

Lexo Edhe:

Beatrix reagoi e para në këtë rast duke shkruar se me në fund Fifi foli.

“Tregoj zemër. Jam shumë krenare me ty”, ka shkruar ajo.

Beatrix para disa dite lansoi këngën “Me ndikon”, një këngë që është bërë e pëlqyer e publikut pas lansimit të saj. /GazetaExpress/