Pas fitores, Rama i “Kosheres” dekoron patronazhistët - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

03/05/2021 13:08

Pas fitores, Rama i “Kosheres” dekoron patronazhistët

Rozë

Gazeta Express

03/05/2021 13:08

Është mbajtur edhe puntata e radhës së spektaklit të humorit, “Kosherja”.

Rezultati i zgjedhjeve të 25 Prillit që i dha mandatin e tretë kreut të qeverisë Edi Rama nuk kishte si të kalonte pa u komentuar dhe nga aktorët e spektaklit të humorit.

Lexo Edhe:

Sigurisht një ndër temat e nxehta gjatë këtyre ditëve kanë qenë dhe patronazhistët, që u komentuan gjithashtu mes notave të humorit nga aktorët.

Pas fitores, Rama i Kosheres kishte diçka për të thënë për ta.