Pas 41 vitesh miqësi, fejohet çifti i famshëm - Gazeta Express
string(44) "pas-41-vitesh-miqesi-fejohet-cifti-i-famshem"

Rozë

Gazeta Express

24/11/2022 14:17

Pas 41 vitesh miqësi, fejohet çifti i famshëm

Rozë

Gazeta Express

24/11/2022 14:17

Blair Underwood është fejuar. Aktori 58-vjeçar ka zbuluar përmes rrjeteve sociale se është fejuar me Josie Hart, shoqen e tij prej shumë vitesh.

“Personi më i mahnitshëm, brilant, i bukur, gazmor dhe mendjemprehtë që njoh, e cila vazhdimisht e jeton jetën me zë të lartë”, shkroi aktori krahas një fotoje.

Lexo Edhe:

“E ardhmja është një vajzë e çmendur dhe e ndritshme. Askush nga ne nuk e di se ku do të na drejtojë Zoti në shtigjet tona. Ajo më ka mbështetur që para se të bëhesha aktor. Kur një miqësi 41-vjeçare të godet pas kokës dhe të lulëzon në romancë, ti ngrihesh, i kushton vëmendje dhe ec përpara në shenjë mirënjohjeje”.

Dashuria e re: Blair Underwood është fejuar me mikun e vjetër Josie Hart një vit e gjysmë pas divorcit të tij nga Desiree DaCosta