“Partnerë të karantinës” puthje pasionante mes Justin e Hailey - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

20/03/2020 11:36

“Partnerë të karantinës” puthje pasionante mes Justin e Hailey

Rozë

Gazeta Express

20/03/2020 11:36

Shumë të famshëm këto ditë izolimi përmes fotografive po tregojnë se si po i kalojnë ditët e tyre në karantinë.

Cardi B, Ellen DeGeneres, Justin Timberlake e shumë të tjerë po mundohen që përmes postimeve dhe Instastory ti argëtojnë sadopak publikun në këto ditë të vështira.

Listës së tyre iu bashkëngjitet edhe Justin Bieber, por në një mënyrë pak më ndryshe, shkruan Gazeta Express.

Ai ka zgjedhur që edhe kësaj radhe të jetë romantik, duke e ndarë një fotografi me gruan e tij Hailey duke u puthur.

Ndër të tjera, Justin shkruan: “Partnerja ime e karantinës”

Duket se dyshja edhe në këto momente delikate ka zgjedhur të shijoj në maksimum jetën martesore./Gazeta Express/

View this post on Instagram

My quarantine partner

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on