Partey me një gol të bukur nga distanca e kalon Arsenalin në epërsi kundër Tottenhamit - Gazeta Express
string(86) "partey-me-nje-gol-te-bukur-nga-distanca-e-kalon-arsenalin-ne-epersi-kunder-tottenhamit"

Partey me një gol të bukur nga distanca e kalon Arsenalin në epërsi kundër Tottenhamit

Sport

Gazeta Express

01/10/2022 13:53

Arsenali ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në derbin kundër Tottenhamit.

Thomas Partey ka shënuar për “Topçinjtë” për rezultatin 1:0, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Mesfushori nga ganez shënoi një gol jashtëzakonisht të bukur, në minutën e 20-të.