“Pare cash”, një fetish për femra - Gazeta Express

Gazeta Express

20/11/2020 21:15

“Pare cash”, një fetish për femra

Gazeta Express

20/11/2020 21:15

Këngëtari Dard ka lansuar këngën e tij të re “Pare cash”. Kënga ka ardhur për dëgjuesit kosovar me një stil unik, që nuk është parë deri me tani

“Pare cash” quhet kënga e re e këngëtarit Dard.

Lexo Edhe:

Kënga, është lansuar sonte dhe është edhe një prodhim tjetër i studios “VN Records” në Prishtinë që ka për menaxhere, afaristën shqiptaro-gjermane, Vjollca Nivokazi.

Dard vjen me këtë këngë të shkruar vetë, derisa produksioni i këngës është bërë nga Lorik M dhe FlorinB.

Instrumentali i këngës është punuar nga Valon Demaku. /GazetaExpress/