Parashikimi i motit për sot - Gazeta Express
string(30) "parashikimi-i-motit-per-sot-75"

Parashikimi i motit për sot

Lajme

Gazeta Express

27/09/2023 8:19

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22-25 gradë Celsius.

Lexo Edhe:

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare.