Parashikimi i motit për nesër - Gazeta Express

Gazeta Express

04/05/2021 23:41

Parashikimi i motit për nesër

Gazeta Express

04/05/2021 23:41

Instituti Hidrometerologjik i vendin njofton se nesër parashihet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me shi të intensitetit të dobët.

“Të mërkurën parashihet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me shi të intensitetit të dobët”, thuhet në njoftimin e IHMK-së.