Parashikimi i motit për këtë të diel - Gazeta Express
string(38) "parashikimi-i-motit-per-kete-te-diel-6"

Parashikimi i motit për këtë të diel

Lajme

Gazeta Express

19/03/2023 8:15

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe më vranësira të pakta, njëjtë sikur dje.

“Parashikimi i Motit për vikend (18 & 19 mars 2023)!

Lexo Edhe:

Gjatë këtyre dy ditëve të vikendit do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të pakta.Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -5 deri 1 gradë , kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 10 dhe 17 gradë Celsius. Do të fryejë erë e lehtë deri në mestare nga drejtimi i lindjës dhe juglindjes.”

Mund të jetë një imazh i harta dhe teksti