Parashikimi i motit për datën 27 shtator 2023 - Gazeta Express
string(45) "parashikimi-i-motit-per-daten-27-shtator-2023"

Shqiperi

Gazeta Express

27/09/2023 8:00

Parashikimi i motit për datën 27 shtator 2023

Shqiperi

Gazeta Express

27/09/2023 8:00

Ditën e Mërkurë vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme.

Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura si dhe kthjellime të herëpasherëshme.

Lexo Edhe:

Era do të fryjë me drejtim verilindje-juglindje me shpejtësi mesatare 1-7m/s, ndërsa përgjatë bregdetit era hera-herës fiton shpejtësi deri 12m/sek.

Ditën e Mërkurë vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme.

Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura si dhe kthjellime të herëpasherëshme.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-juglindje me shpejtësi mesatare 1-7m/s, ndërsa përgjatë bregdetit era hera-herës fiton shpejtësi deri 12m/sek.