“Paranoja” dhe “Pishmon”, shpërthejnë me klikime - Gazeta Express

Gazeta Express

04/07/2020 0:16

“Paranoja” dhe “Pishmon”, shpërthejnë me klikime

Gazeta Express

04/07/2020 0:16

Kida dhe Mozzik lansuan mbrëmë dy këngë në një video në youtube dhe kjo këngë shpejt është bërë hit i padiskutueshëm nëpër rrjetet sociale

Vera tashmë ka ardhur dhe këngëtarët e skenës sonë kanë filluar që ta bëjnë nxehtë e më nxehtë.

Të fundit që e bën janë Kida dhe Mozzik që lansuan mbrëmë dy këngë në një video në youtube.

E gjatë tërë ditës së sotme këngën ka shpërthyer dhe është bërë virale nëpër çdo radio e TV në Kosovë dhe Shqipëri.

Këngët Paranoja dhe Pishmon tashmë sipas statistikave të kompanisë AVD Digital e cila e ka lansuar në youtube, ka kaluar më shumë se 2.6 milionë  klikime.

Të dy këngët janë punuar nga Mixey derisa tekstet e të dyja këngëve i ka punuar Mozzik. /GazetaExpress/