Paralajmëron gazetarja Lala: Elbasani do të jetë shumë shpejt në qendër të vëmendjes - Gazeta Express
string(83) "paralajmeron-gazetarja-lala-elbasani-do-te-jete-shume-shpejt-ne-qender-te-vemendjes"

Paralajmëron gazetarja Lala: Elbasani do të jetë shumë shpejt në qendër të vëmendjes

Shqiperi

Gazeta Express

02/12/2022 15:15

Gazetarja Klodiana Lala ka paralajmëruar se në Elbasan do të ketë sërish ngjarje të reja.

Edhe pse nuk e ka cilësuar se çfarë do të ndodhë, Lala në një intervistë për Euronews Albania, theksoi se Elbasani shumë shpejtë do të jetë në qendër të vëmendjes.

Lexo Edhe:

“Do të ketë plotë të reja në Elbasan, ne gazetarët nuk jemi në kushte për t’i thënë. Elbasani shumë shpejtë do të jetë në qendër të vëmendjes. Elbasani do të jetë në kryefjalën e medias”- tha ajo.

Lala komentoi dhe deklaratën e bërë nga Ardian Çapja në lidhje me Taulant Ballën duke thënë se përgjimi i bërë për deputetin socialist është asgjësuar.