Parada e yjeve në Paris, shkëlqejnë partneret e futbollistëve


Gazeta Express
3 Dhjetor 2019 18:45

Cermonia e Topit të Artë nuk është një mbrëmje gala në të cilën shkëlqejnë vetëm futbollistët, por një mbrëmje ku vënë në pah hiret e tyre edhe bashkëshortet, partneret dhe të dashurat e më të mirëve të fushës së blertë.

Ashtu ndodhi edhe në Topin e Artë të këtij viti ku në tapetin e kuq në Paris parakaluan me rradhë emra si Anna Leëandoëska, Antonella Roccuzzo etj.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart