Para pak ditësh e injoroi, sot Kaderi tregon sa e ka marrë malli për Lumbardhin - Gazeta Express
string(78) "para-pak-ditesh-e-injoroi-sot-kaderi-tregon-sa-e-ka-marre-malli-per-lumbardhin"

Para pak ditësh e injoroi, sot Kaderi tregon sa e ka marrë malli për Lumbardhin

Rozë

Gazeta Express

21/05/2024 14:40

Kaderi dhe Lumbardhi janë ndër çiftet më të përfolura në media rozë.

Para pak dite çifti publikuan sërish foto bashkë pas gjithë aludimeve mediatike se ka një krisje mes tyre.

Lexo Edhe:

Ndonëse në një event Kaderi e injoroj Lumbardhin duke mos e shikuar, sot ajo e ka postuar në Instastory duke e përqafuar.

Kaderi gjithashtu poshtë fotos ka shkruar:

“Miss you”