Panorama e Ardianit dhe Xhensilës - Gazeta Express

Panorama e Ardianit dhe Xhensilës

Gazeta Express

10/07/2020 23:09

Këngëtarët shqiptarë janë duke vazhduar me lansimin e hiteve të tyre gjatë verës

Pas disa hiteve që janë lansuar gjatë javës së kaluar këtë javë vetëm gjatë ditës së sotme janë lansuar dy të tillë.

Fillimisht ishte Genc Prelvukaj që lansoi një këngë për tenderat dhe politikanët e korruptuar dhe pas tij këngë ka lansuar edhe Ardian Bujupi që në bashkëpunim ka ftuar këngëtaren Xhensila Myrtezaj.

Kënga quhet “Panorama” dhe është pas lansimit është pritur mirë nga fansat e tyre. /GazetaExpress/