Panik në Kamëz/ Kërcënohet me armë Policia, efektivët i rrethojnë banesën një personi - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

03/06/2020 10:59

Panik në Kamëz/ Kërcënohet me armë Policia, efektivët i rrethojnë banesën një personi

Shqiperi

Gazeta Express

03/06/2020 10:59

Panik dhe situatë e tensionuar në Kamzë ku një person raportohet se ka kërcënuar me armë Policinë.

Sipas News 24, uniformat kanë rrethuar banesën e tij për ta arrestuar.

Mësohet se shtetasi me inicialet R.K, kërcënoi Policinë ndërkohë që dyshohet se po fshihet në banesën e tij.