Pamjet, tre makina dhe një motor bëhen copash në aksident të shumëfishtë - Gazeta Express

Pamjet, tre makina dhe një motor bëhen copash në aksident të shumëfishtë

Ballina

Gazeta Express

03/07/2020 15:20

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të premte në aksin rrugor Lezhë- Shkodër, fare pranë fshatit Balldre. Tre makina dhe një motor janë përfshirë në akasident, në rrethana ende të paqarta.

Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i motorit është plagosur rëndë dhe ndodhet në spitalin e Lezhës në gjendje kritike për jetën. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më poshtë disa foto, të përcjella nga a2cnn, në vendin e ngjarjes./Express