Pamjet, ‘sozia’ e Edi Ramës në Gjermani? - Gazeta Express
string(36) "pamjet-sozia-e-edi-rames-ne-gjermani"

Gazeta Express

01/02/2020 17:15

Pamjet, ‘sozia’ e Edi Ramës në Gjermani?

Gazeta Express

01/02/2020 17:15

Një foto e një burri të ulur në stacionin e një metroje në Leipzig të Gjermanisë, ka sjellë reagime të shumta në rrjetin social. Kjo për faktin se burri që po qëndron në pritje me celular në dorë, duket sikur është kryeministri Edi Rama.

Siç tregon foto e mëposhtme, ngjashmëria është mjaft e madhe. Fotoja u postua nga JOQ teksa qytetari që e përcolli shkruan:

Lexo Edhe:

“Pershendetje joq. Lind pyetja…Edi Rama ka vlla binjak apo ka emigruar dhe ai ne Leipzig (Gjermani) ? Na u bë gogol Edi Rama po na i shohin syt gjithandej….”