Pamjet, shoferi del nga rruga dhe përfundon në lokal - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

31/05/2020 17:45

Pamjet, shoferi del nga rruga dhe përfundon në lokal

Shqiperi

Gazeta Express

31/05/2020 17:45

Një aksident mes dy makinash ka ndodhur në dalje të qytetit të Korçës, ku për pasoje një prej automjeve ka përfunduar në oborrin e një lokali aty pranë.

Prej përplasjes është dëmtuar shoferi i makinës që përfundoi në oborrin e lokalit, siç tregojnë dhe pamjet e mëposhtme./Express