Pamje të vilës së rrënuar në Batllavë - Gazeta Express
string(37) "pamje-te-viles-se-rrenuar-ne-batllave"

Pamje të vilës së rrënuar në Batllavë

Lajme

Gazeta Express

24/11/2022 16:41

Sot është zhvilluar aksioni për rrënimin e vilave në Batllavë.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i komunës së Podujevës, Fatri Zhitia.

Lexo Edhe:

“Ka fillu sot në mëngjes aksioni për rrënimin e vilave. Planifikohen 5 vila me u rrënu. Ditën e hënë ka pas me u zhvillu ky aksion , policia ka kërku me u shty për sot për shkak të zhvillimeve”, tha Zhitia.

T7 ka qëndruar në vendin e ngjarjes dhe më poshtë iu sjellim pamjet e njërës nga vilat.