Pamje të rralla nga dasma e Mihrije Brahës dhe Naim Abazit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

04/05/2021 12:17

Pamje të rralla nga dasma e Mihrije Brahës dhe Naim Abazit

Rozë

Gazeta Express

04/05/2021 12:17

Këngëtarët Mihrije Braha dhe Naim Abazi sot festojnë 29 vjetorin e martesës, shkruan Express.

Me rastin e këtij përvjetori, ka qenë vetë Mihrija që ka publikuar fotografi nga dasma e tyre.

Në fotot e publikuara në InstaStory, ata mezi njihen.

Më poshtë gjeni fotot e publikuara nga Mihrija: