Pamje të reja nga momentet kur policia po negocionte me Sokol Halilin për dorëzim - Gazeta Express
string(81) "pamje-te-reja-nga-momentet-kur-policia-po-negocionte-me-sokol-halilin-per-dorezim"

Pamje të reja nga momentet kur policia po negocionte me Sokol Halilin për dorëzim

Lajme

Gazeta Express

02/12/2022 14:55

Sokol Halili nuk pranoi t`i dorëzohej policisë për vrasjen e ish-bashkëshortes dhe foshnjës në bark. Ai bëri vetëvrasje konfirmon Ministri i Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla.

Para se Sokol Halili të vriste veten në prani të Policisë së Kosovës, kjo e fundit ka rrethuar shtëpinë e të dyshuarit për vrasjen e ish-bashkëshortes shtatzënë në oborrin e QKUK-së. Pamjet tregojnë momentin kur i bëhet thirrje për për dorëzim

Lexo Edhe:

Gazeta Insajderi, ka siguruar një video kur shihen numër i madh i policisë afër njërës nga shtëpitë e familjes Halili në Shtime.