Pamje të dhimbshme: Krokodilli kap në befasi dhe copëton zebrën - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

13/07/2020 10:08

Pamje të dhimbshme: Krokodilli kap në befasi dhe copëton zebrën

Fun

Gazeta Express

13/07/2020 10:08

Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën.

Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet nga krokodili, teksa përpiqej të kalonte në lumë.

Kafsha e pafat u copëtua brutalisht dhe krokodili shihet teksa shijon prenë e tij./tch