Pamje shqetësuese të Messit para ndeshjes me Bayernin - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

13/08/2020 16:04

Me i fundit

dpt

Pamje shqetësuese të Messit para ndeshjes me Bayernin

Futboll

Gazeta Express

13/08/2020 16:04

Ende nuk dihet nëse Lionel Messi do të jetë 100% i gatshëm për përballjen me Bayern Munich në Ligën e Kampionëve.

Disa pamje të publikuar së fundmi, kanë shqetësuar edhe më shumë tifozët e Barçës.

‘El Chiringuito de Jugones’ ka publikuar disa pamje dhe raporton se Messi arriti sot në Lisboa duke çaluar.

Leo vuan nga disa shqetësime në kyçin e këmbës së majtë, lëndim i pësuar ndaj Napolit ku Barcelona fitoi 3-1.

Barcelona dhe Bayern Munich do të përballen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve të enjten nga ora 21:00. /Gazeta Express/