Pamje: Ronaldo merr diçka nga të brendshmet dhe më pas e ha - Gazeta Express
string(58) "pamje-ronaldo-merr-dicka-nga-te-brendshmet-dhe-me-pas-e-ha"

Botërori 2022

Gazeta Express

25/11/2022 12:46

Pamje: Ronaldo merr diçka nga të brendshmet dhe më pas e ha

Botërori 2022

Gazeta Express

25/11/2022 12:46

Cristiano Ronaldo bëri një gjest të çuditshëm në ndeshjen hapëse të Kupës së Botës të Portugalisë kundër Ganës (3-2).

Duke harruar se i është fiksuar vazhdimisht nga një aparat fotografik, 37-vjeçari futi duart hellë në pantallonat e shkurtra dhe pasi ka kapur diçka që kishte “ruajtur”, e ka futur në gojë dhe e ka ngrënë.

Lexo Edhe:

CR7 bëri gjithçka mirë dje, pasi ai gjithashtu hapi rezultatin dhe u bë lojtari i parë në histori që shënon në pesë Kupa Bote.