Pamje: Përpos grushteve nga shikuesit, gjyqtari i hendbollit u godit me shuplakë edhe nga portieri i Trepçës - Gazeta Express
string(106) "pamje-perpos-grushteve-nga-shikuesit-gjyqtari-i-hendbollit-u-godit-me-shuplake-edhe-nga-portieri-i-trepces"

Sport

Gazeta Express

14/04/2024 18:24

Pamje: Përpos grushteve nga shikuesit, gjyqtari i hendbollit u godit me shuplakë edhe nga portieri i Trepçës

Sport

Gazeta Express

14/04/2024 18:24

Janë publikuar pamje të reja nga përleshja e ndodhur të shtunën mbrëma, në ndeshjen mes Besa Famgas dhe Trepçës në hendboll.

Nga pamjet e reja shihet se gjyqtari u sulmua fizikisht edhe nga portieri i ekipit mitrovicas, i cili u pa duke e goditur me shuplakë – shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Përpos kësaj, gjyqtarët ishin sulmuar fizikisht edhe nga dy persona të paautorizuar në parket pas përfundimit të ndeshjes.

Ndryshe, ndeshja në fjalë u fitua nga pejanët me rezultatin 34:30. /Gazeta Express/