Pamje nga stuhia që përfshiu Podujevën në orët e mbrëmjes - Gazeta Express
string(57) "pamje-nga-stuhia-qe-perfshiu-podujeven-ne-oret-e-mbremjes"

Lajme

Gazeta Express

07/08/2022 23:38

Pamje nga stuhia që përfshiu Podujevën në orët e mbrëmjes

Lajme

Gazeta Express

07/08/2022 23:38

Të reshura të shumta të shiut ranë mbi rajonin e Llapit gjatë orëve të mbrëmjes të së dielës.

Pas disa ditëve me diell dhe mot të ngrohtë, në disa pjesë të Kosovës sot ka pasur të reshura të shiut.

Lexo Edhe:

Këto janë pamjet e stuhisë në Podujevë të publikuara nga faqja MeteoBallkan: