Pamje nga performanca e Dua Lipës në “Sunny Hill” - Gazeta Express
string(47) "pamje-nga-performanca-e-dua-lipes-ne-sunny-hill"

Rozë

Gazeta Express

05/08/2022 10:11

Pamje nga performanca e Dua Lipës në “Sunny Hill”

Rozë

Gazeta Express

05/08/2022 10:11

Dua Lipa mbrëmë u ngjit në skenën e festivalit Sunny Hill.

Me këtë rast ajo plotësoi dëshirën e shumë fansave të saj për ta parë nga afër atë.

Lexo Edhe:

Nën atmosferën e elektrizuar, këngëtarja kosovare me famë botërore paraqitjen në skenë e nisi me këngën e saj “Physical”.

Festivali po mbahet në Parkun e Gërmisë dhe do të zgjas katër ditë nga 4 gushti e deri më 7 gusht.