Pamje nga aksidenti i frikshëm tek Komuna e Parisit, makina del nga bordurat, përfundon poshtë mbikalimit - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

24/01/2021 23:09

Pamje nga aksidenti i frikshëm tek Komuna e Parisit, makina del nga bordurat, përfundon poshtë mbikalimit

Shqiperi

Gazeta Express

24/01/2021 23:09

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak çaste më parë në zonën e komunës së Parisit në Tiranë. Siç duket edhe nga pamjet e publikuara nga JOQ, makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar poshtë mbikalimit. 

Megjithatë nuk dihet nëse ka të lënduar në njerëz, pasi ende nuk ka një reagim zyrtar nga ana e Policisë së Shtetit.