Pamje: Momenti kur nëna e Piques sillet ashpër me Shakiran - Gazeta Express
string(57) "pamje-momenti-kur-nena-e-piques-sillet-ashper-me-shakiran"

Futboll

Gazeta Express

25/01/2023 21:02

Pamje: Momenti kur nëna e Piques sillet ashpër me Shakiran

Futboll

Gazeta Express

25/01/2023 21:02

Në rrjetet sociale po bën bujë një video ku shihet Shakira bashkë me Pique dhe nënën e tij.

Pamja, e cila raportohe të jetë e vite më parë nuk është aspak e këndshme, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Aty shihej se si nëna e Piques shtrëngon këngëtaren dhe më pas i bën me gisht që të hesht.

Pranë tyre gjendej edhe Pique, i cili nuk reagon fare.