Pamje kur Sali Berisha goditet me grusht - truprojat e rrahin keq sulmuesin - Gazeta Express
string(73) "pamje-kur-sali-berisha-goditet-me-grusht-truprojat-e-rrahin-keq-sulmuesin"

Lajme

Gazeta Express

06/12/2022 12:38

Pamje kur Sali Berisha goditet me grusht – truprojat e rrahin keq sulmuesin

Lajme

Gazeta Express

06/12/2022 12:38

Një incident është regjistruar në protestën e opozitës. Një person ka goditur me grusht kreun e PD-së Sali Berisha.

Siç shihet dhe nga video, goditja ka qenë e fortë, dhe menjëherë truprojat dhe militantët e kanë grushtuar të riun, duke e hedhur në tokë.

Lexo Edhe:

Teksa kanë qenë duke ecur drejt bulevardit “Dëshmorët e Kombit” së bashku me kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta, kreu i PD Sali Berisha është goditur me grusht në fytyrë.

Autori është neutralizuar menjëherë nga truprojat. Ndërsa kreu i opozitës Berisha ka mbetur i dëmtuar në fytyrë.