PAMJE: Kapen mat Bora dhe Donaldi në Genova - Gazeta Express
string(42) "pamje-kapen-mat-bora-dhe-donaldi-ne-genova"

PAMJE: Kapen mat Bora dhe Donaldi në Genova

Rozë

Gazeta Express

28/05/2022 20:12

Ndonse Bora dhe Donaldi vazhdojnë të mos e konfirmojnë ribashimin e tyre, fotografitë e publikuar në portalin Kryefjala.com tregojnë të kundërtën.

Në foto shihen duke bërë pazare në outletin Seravalle në Genova duke blerë veshje me ulje. Po të njëjtat burime tregojnë se çifti ka qenë vetëm.

Lexo Edhe:

Një fundjavë larg të gjithëve dhe për qetësinë e tyre, por jo! Edhe aty u gjetëm! Ndërkohë që Romeo në anën tjetër bën mbledhje me stafin për emisionin, Donaldi shëtit me Borën nëpër Genova.