Pamje: Burri garon me qenin për ngrënien e petullave, ja kush fiton - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

04/08/2021 13:00

Pamje: Burri garon me qenin për ngrënien e petullave, ja kush fiton

Fun

Gazeta Express

04/08/2021 13:00

Në internet janë publikuar pamje qesharake, ku një burrë dhe qeni i tij bëjnë një garë interesante – kush po e ha vargun e petullave më shpejt.

Sidoqoftë, ndoshta gara ishte paksa “e padrejtë”, sepse burri për vete kishte vendosur copëza të petullave, ndërsa qeni para vetes kishte petulla të plota, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Videon e ka publikuar tabloidi britanik, Daily Mail, dhe ajo ka marrë rreth 1.000 reagime në Facebook për disa minuta.

Qeni duket garues i fortë, sepse me shpejtësi i përtyp dhe i gëlltit petullat. Nga fundi i vargut me copat e ushqimit, ai i lë petullat e veta dhe ia merr copat pronarit, duke e bërë edhe më qesharake pamjen.