Pamje: Asllani i shënon dy gola kundër serbëve të Crvena Zvezdës - Gazeta Express

Pamje: Asllani i shënon dy gola kundër serbëve të Crvena Zvezdës

Futboll

Gazeta Express

24/11/2021 14:38

Kristjan Asllani shënoi dy gola në ndeshjen e djeshme të Empoli U19 kundër bashkëmoshatarëve të Crvena Zvezda.

Skuadra italiane fitoi 5-0 dhe kaloi në raundin e tretë të UEFA Youth League, ndërkohë që mesfushori i Shqipërisë U21 realizoi golin e dytë dhe të katërt të ndeshjes.

Lexo Edhe:

Të dytin Asllani e realizoi me penallti. Empoli ka publikuar ditën e sotme edhe videon e golave të ndeshje dhe normalisht nuk mungojnë ato të mesfushorit shqiptar. / abcneës.al