Pak si vonë, por me një foto seksi, Kim Kardashian ua uron të gjithëve Vitin e Ri - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

08/01/2020 21:59

Pak si vonë, por me një foto seksi, Kim Kardashian ua uron të gjithëve Vitin e Ri

Rozë

Gazeta Express

08/01/2020 21:59

Kim Kardashian është një prej femrave më me influencë në mbarë botën.

Ajo është e ndjekur nga miliona ndjekës në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ta fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Jo të pakta janë rastet kur Kardashian ndan me ndjekësit imazhe provokuese, duke vënë në dukje linjat atraktive apo produktet e reja kozmetike të saj.

Të mërkurën, Kim publikoi një tjetër fotografi provokuese me bikini, ku shfaqej mjaft tërheqëse ndërsa tregonte figurën trupore.

View this post on Instagram

A little late but Happy New Year

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

“Ndoshta pak me vonesë, por urime Viti i Ri”, shkroi Kardashian në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Pavarësisht vonesës, me të parë këtë fotografi tejet tërheqëse, fansat e super yllit e pranuan urimin e saj, përcjell Telegrafi.

Ndonëse nënë e tre fëmijëve, Kim vazhdon të ruajë linjat duke sfiduar edhe vajzat e reja me paraqitjet e saj.