“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë - Gazeta Express
string(92) "pak-jave-kane-mbetur-deri-sa-te-te-takojme-kiara-tito-ndan-fotografi-te-embla-te-shtatzenise"

Rozë

Gazeta Express

20/04/2024 21:09

“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

Rozë

Gazeta Express

20/04/2024 21:09

Në pritje të ëmbël, moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito, ka ndarë disa momente të veçanta me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Në disa fotografi të postuara së fundmi, Kiara ka treguar me krenari barkun e rrumbullakosur.

Lexo Edhe:

Në këto imazhe, Kiara mund të shihet e veshur me thjeshtësi, duke vënë në pah bukurinë natyrale të shtatzënisë.

Ajo ka zgjedhur një këmishë të gjatë të kaltër që i bie lehtë sipër trupit dhe e ka lënë të zbërthyer për të treguar barkun e saj në pritje.

Kjo zgjedhje e veshjes shton një notë delikatese dhe feminiteti në pamjen e saj.

Veç kësaj, një detaj të veçantë Kiara e ka shtuar mbi barkun e saj: një palë këpucë të vogla të bardha, simbol i dashurisë dhe pritjes për fëmijën që do të vijë së shpejti.

Ky element ka tërhequr vëmendjen e shumë ndjekësve, të cilët nuk kanë ngurruar të shprehin komente dhe urime për moderatoren e dashur.

Ndër këto imazhe të ndjera, Kiara ka lënë edhe një mesazh për të voglën që po pret me padurim: “Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë”.