Pajtohen dy familje në Pejë - Gazeta Express
string(27) "pajtohen-dy-familje-ne-peje"

Pajtohen dy familje në Pejë

Lajme

Gazeta Express

09/08/2022 18:52

Dy familje kanë shtrirë sot dorën e pajtimit në Pejë, bëri të ditur ish-deputeti Adem Grabovci.

Ai përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook tha se familjet Muriqi dhe Feta nga Peja sot janë pajtuar.

Lexo Edhe:

“Pajtohen familjet Muriqi dhe Feta nga Peja. Respekt dhe falënderim pafund për të gjithë ata që shtrinë dorën e pajtimit. Në këto kohë të vështira, sikurse në çdo kohë të vështirë tjetër, shtrirja e dorës se pajtimit, është akt kombetar.Vetëm kështu, të bashkuar, do i bëjmë ballë sfidave si shoqëri”, shkroi Grabovci.