Pacolli publikon foto me familjen, thotë se shëndeti dhe familja janë ato që kanë rëndësi - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

17/10/2020 21:44

Pacolli publikon foto me familjen, thotë se shëndeti dhe familja janë ato që kanë rëndësi

Lajme

Gazeta Express

17/10/2020 21:44

Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, ka publikuar një fotografi me familjen e tij.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Pacolli ka thënë se shpreson që të gjithë i kujtojnë vetes ato që në të vërtetë kanë rëndësi në jetë, familjen dhe shëndetin.

“Pas një jave shumë të trishtuar, shpresoj se të gjithë i kujtojnë vetes ato që në të vërtetë kanë rëndësi në jetë. Shëndeti dhe familja. Zoti ju ruajt në çdo moment!”, ka qenë mbishkrimi i kësaj fotografie. /Express