Pa të brendshme por ajo është e jashtëzakonshmja Rita Ora - Gazeta Express
string(57) "pa-te-brendshme-por-ajo-eshte-e-jashtezakonshmja-rita-ora"

TV/Film

Gazeta Express

14/03/2022 21:00

Pa të brendshme por ajo është e jashtëzakonshmja Rita Ora

TV/Film

Gazeta Express

14/03/2022 21:00

Pa të brendshme, por Rita Ora ka shfaqur trupin e saj të jashtëzakonshëm me një fustan ngjyrë burgundi të prerë e ku ka qenë e shoqëruar me të dashurin e saj Taika Waititi në mbrëmjen që është mbajtur në Los Angeles të Critics Choice Awards

Rita Ora ka pasur të veshur një fustan të Elie Saab Couture teksa ka përcjellë edicionin e 27-të të Critics Choice Awards që u mbajt në Los Angeles të dielën në mbrëmje.

Lexo Edhe:

Këngëtarja (31) e ka mbuluar modestinë e saj pasi që ka shkuar në këtë ngjarje pa të brendshme, teksa ka veshur një fustan tepër të guximshëm.

Ajo ka treguar trupin e saj fenomenal teksa u shoqëruar me të dashurin e saj Taika Waititi dhe bashkë me ta disa herë u pa edhe aktorja Kristen Stewart. /GazetaExpress/