“Pa mu” është kënga e Fatlumes në kohë koronavirusi - Gazeta Express

“Pa mu” është kënga e Fatlumes në kohë koronavirusi

Rozë

Gazeta Express

06/04/2020 21:31

Këngëtarja Fatlume Popovci pritet që të lansojë se shpejti këngën e saj të re

Këngëtarja këtë e ka paralajmëruar me anë të një postimi të saj në Instagram.

Kënga titullohet “Pa mu”  dhe asaj i është realizuar edhe videoklipi. Fatlumja nuk ka treguar se kur do ta lansojë atë, por që kënga pritet që të lansohet gjatë kësaj jave.

View this post on Instagram

#comingsoon

A post shared by Fatlume Popovci Baliu (@fatlumepopovci) on

Fatlume Popovci është e njohur si një këngëtare me një zë të fuqishëm derisa shquhet për këngët e saj të muzikës së lehtë dhe muzikës popullore.

Kjo është kënga e saj e parë që ajo do lansojë këtë vit /GazetaExpress/