Osmani shkon në kazermën "Adem Jashari", shoqërohet nga Rifat Jashari - Gazeta Express
string(66) "osmani-shkon-ne-kazermen-adem-jashari-shoqerohet-nga-rifat-jashari"

Lajme

Gazeta Express

27/11/2022 14:15

Osmani shkon në kazermën “Adem Jashari”, shoqërohet nga Rifat Jashari

Lajme

Gazeta Express

27/11/2022 14:15

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka shkuar në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë, ku është duke u mbajtur “Dita e Forcës”.

Ajo atje ka parë pajisjet dhe automjetet e FSK-së, derisa ushtarët i kanë treguar për detajet e këtyre pajisjeve.

Lexo Edhe:

Osmani gjatë vizitës është shoqëruar nga Rifat Jashari dhe gjeneral lejtanti Bashkim Jashari.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm