Osmani dhe Mishell bëjnë mbikëqyrjen e projekteve të financuara nga BE


Gazeta Express
25 Janar 2020 12:45

Kryetari i Këshillit Evropian, Sharl Mishel, ka qëndruar për vizitë në Maqedoni të Veriut. Gjatë vizitës, Mishel është takuar me kreun shtetëror duke diskutuar për temat aktual dhe procesin e interegrimeve, shkruan GazetaExpress.

Zëvendëskryeministri Osmani bashkë me Mishel-in kanë bërë mbikëqyrjen e projekteve te financuara nga BE. Bashkë me Osmanin dhe Mishelin ishte ministri Nuredini, Samuel Zhbogar dhe shumë figura tjera politike./GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart