Oriola vjen me një set fotosh nga Maroku - Gazeta Express
string(40) "oriola-vjen-me-nje-set-fotosh-nga-maroku"

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 23:43

Oriola vjen me një set fotosh nga Maroku

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 23:43

Modelja dhe bukuroshja shqiptare gjatë ditës së sotme (e hënë) është parë duke e bërë një set të ri fotografish

Ajo është njëra prej modeleve shqiptare më të kërkuara.

Lexo Edhe:

Për momentin bukuroshja shqiptare ka treguar se është në qytetin e Marrakechit në Marok, teksa është parë duke bërë disa foto.

Fillimisht ajo shihet duke pozuar me një pallto ngjyrë kafe me fije, të cilën veshje e ka të shoqëruar edhe me çizme të gjata dhe me taka, teksa flokët i ka të kapura, e ku theksohet grimi i saj glamuroz. /GazetaExpress/