Oriola shfaqet e mahnitshme me modelen austriake - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 23:00

Oriola shfaqet e mahnitshme me modelen austriake

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 23:00

Oriola Marashi ka publikuar një fotografi ku është me modelën e njohur austriake, Nadine Miranda

Bukuroshja shqiptare dhe ajo austriake kanë të veshur bikine ngjyrë rozë derisa pozojnë afër një ballkoni.

Lexo Edhe:

“Me mysafirën time Nadine Miranda në një fotosesion të bikineve me artistën Juxhin Kurti”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.

Oriola ka qenë vazhdimisht aktive këtë verë me fotosesione, shumica e të cilave janë të bëra për firma të bikineve. /GazetaExpress/