Oriola pozon në fustan elegant pa të brendshme - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 2:35

Me i fundit

Oriola pozon në fustan elegant pa të brendshme

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 2:35

Oriola Marashi ka postuar një set fotografish që i ka përcjell me një status interesant poshtë këtyre fotove

Fustani i kaltër i rri bukur bukuroshes shqiptare, derisa ajo ka udhëtuar për këtë set të fotografive afër Liqenit Como në Itali.

“Njerëzit më të mirë janë ata të cilët vinë në jetën tuaj dhe bëjnë që ta shikoni diellin, njerëz që bëjnë ti besoni vetës sa më shumë dhe fillojnë të ju besojnë shumë. Njerëz që ju duan, thjesht pse jeni vetvetja”, ka shkruar ndër të tjera modelja.

Kujtojmë se Oriola është njëra prej modeleve më të kërkuara shqiptare dhe gjatë gjithë kësaj periudhe ka bërë një sërë fotosesionesh – disa sish në Itali, disa në Stamboll dhe disa të tjerë në Shqipëri. /GazetaExpress/