Oriola pozon e zhveshur, mbulon gjoksin me një gjeth - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 22:57

Oriola pozon e zhveshur, mbulon gjoksin me një gjeth

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 22:57

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka treguar edhe sonte asetet e saj seksi

Bukuroshja, e cila ka filluar të pushojë nëpër vende të ndryshe bregdetare pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit ka postuar sot një sërë fotosh provokative në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Lost in the bitch*

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Por, në foton e fundit ajo ka zgjedhur që t’i heq jelekët dhe të merr diell derisa modestinë e saj ajo e ruan me një gjeth që e ka vënë në gjoksin e saj.

Kujtojmë se modelja shqiptare është e lidhur me futbollistin e Kombëtares Shqiptare, i cili nuk është aq në formë kohëve të fundit, Eros Grezda. /GazetaExpress/