Oriola poza provokative nga karrigia - Gazeta Express
string(36) "oriola-poza-provokative-nga-karrigia"

Oriola poza provokative nga karrigia

Yjet

Gazeta Express

15/06/2022 23:57

Modelja dhe bukuroshja shqiptare Oriola Marashi di si të ndezë fansat e saj

Oriola Marashi ka bombarduar përsëri.

Lexo Edhe:

Bukuroshja shqiptare është shfaqur me një set fotografik në një karrige, teksa ka bërë foto provokative që i ka postuar në Instagram.

“Po ju si uleni ne karrige? 🤣”, ka shkruar ajo teksa paraqet setin e saj fotografik para më shumë së 710 mijë fansave të saj në Instagram. /GazetaExpress/