Oriola në të tejdukshme, “digjet” Instagrami - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

27/06/2020 0:23

Oriola në të tejdukshme, “digjet” Instagrami

Rozë

Gazeta Express

27/06/2020 0:23

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka postuar sot një fotosesion të ri ku pozon me një veshje të tejdukshme

Ajo është njëra prej modelëve më seksi dhe më në treg për momentin.

Është kjo Oriola Marashi e cila ka realizuar një fotosesion të ri, tepër seksi, me një veshje të tejdukshme.

Fotosesioni është realizuar nga fotografi Junxhin Çela dhe bukuroshja shqiptare nuk heziton t’i tregoj asetet e saj. /GazetaExpress/