Oriola në darkë romantike: Më bëj të dashuroj - Gazeta Express
string(44) "oriola-ne-darke-romantike-me-bej-te-dashuroj"

Oriola në darkë romantike: Më bëj të dashuroj

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 23:58

Bukuroshja dhe modelja e kolme shqiptare është fotografuar në një restorant në Firence të Italisë

Modelja e kolme shqiptare, Oriola Marashi, e njohur për fotografitë e saj të ndryshme dhe tregimin e aseteve të kolme, është paraqitur në një restorant në Itali.

Lexo Edhe:

E veshur me tesha solmne, ajo ka pozuar para aparatit por si duket ka pasur një kërkesë interesante për personin që e ka fotografuar.

“Më bëj të dashuroj”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë. /GazetaExpress/