Oriola, në “botën e ngjyrës rozë” - Gazeta Express
string(30) "oriola-ne-boten-e-ngjyres-roze"

Yjet

Gazeta Express

07/08/2023 23:07

Oriola, në “botën e ngjyrës rozë”

Yjet

Gazeta Express

07/08/2023 23:07

Modelja Oriola Marashi po vazhdon qëndrimin e saj në Itali

E njohur për format e saj të kolme dhe seksi, Oriola Marashi vazhdon të shfaqet provokative në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit në Instagram që ajo i ka realizuar diku në Itali, derisa mesazhi i saj ka qenë interesant për ndjekësit e saj në këtë rrjet social.

“Së fundi, në botën e ngjyrës rozë”, ka shkruar ajo.

Së fundmi ajo ka bërë edhe një fotosesion në një fustan të bardh të tejdukshëm. /GazetaExpress/